Unikalny,luksusowy apartament, wyremontowany i wykończony w niepowtarzalnym stylu połączenia nowoczesnej architektury z klasyką przedwojennych kamienic. Położony w ścisłym centrum Warszawy, w kamienicy z 1904 roku. Bardzo cichy, w drugiej linii zabudowy ulicy Marszałkowskiej, dobrze doświetlony, wysoki na ok. 3,3m, o powierzchni 120m2. Składa się z 3 pokoi oraz 2 łazienek.

 • ul. Marszałkowska, centrum Warszawy;
 • 120 m kw., 3 pokoje, 2 łazienki;
 • Wyjątkowy design;
 • Całkowicie umeblowany;
 • Gotowy do wprowadzenia;
 • Kamienica z 1904 roku;
 • Dla konesera;

Pomieszczenia:

 1. Salon połączony jest z kuchnią, jego powierzchnia to aż 58m2.                                                                                                                                                                                                  
 2. Sypialnia z otwartą strefą relaksu, wyposażoną w wolnostojącą wannę, wygodny duży prysznic i umywalkę z toaletką oraz oddzielną prywatną toaletą to 32m2.
 3. Druga sypialnia to 15m2 wolnej przestrzeni, którą można przeznaczyć na gabinet, pokój gościnny czy dziecięcy. Łazienka ogólna z dużym prysznicem typu walk-in, umywalką i toaletą to 6m2. 
 4. Hol przestronny i elegancki łączący wszystkie pomieszczenia.

Wyposażenie:

Apartament jest wyposażony i gotowy do wprowadzenia. Zaprojektowany został w niekonwencjonalny sposób, z dbałością o każdy szczegół, z uwzględnieniem najnowszych trendów w designie i technologii. 

Dużo uwagi poświęcono funkcjonalności wnętrza dzięki czemu wyposażone jest ono w wyjątkowo pojemne, wbudowane szafy, dające ogromną przestrzeń do przechowywania, jednocześnie nie zabierając optycznie powierzchni.

Forma własności - własność z KW.

Mieszkanie ma również piwnicę ok 12 m2

Opłaty:

czynsz 950 PLN miesięcznie przy 1 osobie

Cena apartamentu: 2 090 000 PLN